Chcesz poznać swoją przyszłość?

Jak poznać swoją przyszłość?

Czy chcemy wiedzieć kiedy dopadnie nas śmierć, choroba, a może bogactwo? Wróżki deklarują, że na takie pytania doskonale znają odpowiedź, którą mogą wyczytać chociażby z naszych twarzy, ale czy powinniśmy w to wierzyć?

Nad wizytą u wróżki na pewno wielu się zastanawiało, zwłaszcza, że w rzeczywistości dostęp do nich nie jest wcale utrudniony. W nadmorskich miejscowościach na każdym kroku możemy spotkać “stragan” zachęcający do wizyty u wróżki, jednak czy każda z nich jest wiarygodna?

Większość osób podchodzi do tematu sceptycznie, bo skąd ktoś ma znać naszą przyszłość, skoro sami jej nie znamy? Wróżbiarstwo jest dziedziną znaną od niepamiętnych czasów, niektórzy władcy korzystali z ich usług , aby przewidzieć działania przeciwnika na wojnie, zwykli śmiertelnicy często czekają tylko na odpowiedź, kiedy znajdą prawdziwą miłość.

Karty tarota mogą nam powiedzieć wiele o przyszłości.Głównym problemem jest znalezienie wróżki z powołania. Kogoś kto robi to, bo czuje, że potrafi komuś pomóc, podpowiedzieć, czy nawet przestrzec, a nie osoby szukającej szybkiego zarobku.

Ciężko jest mówić o wiarygodności wszystkich trudniących się wróżbiarstwem, dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy warto odwiedzić taką osobę.

Jednakże, nawet jeśli wróżba, która usłyszeliśmy się nie spełni, wróżka może rozwiać nasze wątpliwości w różnych kwestiach. Często, gdy musimy o czymś zadecydować, czy też po prostu planujemy nasze przyszłe życie, natłok myśli przysłania nam najprostsze rozwiązania. W takim wypadku ktoś obcy, kto ma do czynienia z rozterkami najróżniejszych ludzi, może nam otworzyć oczy i tylko to sprawi, że nasze jutro będzie takie, jakie usłyszeliśmy w przepowiedni.

Słowa usłyszane od wróżki mogą nas zmotywować do działania, pchnąć w odpowiedni kierunek. Przepowiednia bogactwa do większego skupienia się na pracy, rozwijania własnego biznesu, zapowiedź choroby do zadbania o zdrowie.

W rzeczywistości wiele zależy od tego, w jaki sposób zinterpretujemy usłyszane słowa, bo to my jesteśmy “panami własnego życia” i każdy z nas decyduje o swoim losie.

 

Autor

  • Pasjonuje ją las i dzikie zwierzęta. Często wybiera się na piesze wycieczki. Jej praca to ekonomia i zarządzanie zespołem pracowników. Jako hobby wymienia gotowanie potraw kuchni azjatyckiej, podróże i malowanie obrazów.

2 Komentarze

  • Nasza przyszłość i jej poznanie są w zasięgu ręki. Wystarczy udać się do wróżbity, który postawi karty lub opracuje dopasowany horoskop. Co prawda część ludzi nie ufa ani horoskopom, ani astrologom. Nie osądzam ich, bo to ich wybór, oni sami decydują jak ma wyglądać ich życie.

  • Dobra wróżka powinna znać się nie tylko na przepowiadaniu przyszłości. Powinna też wykazać się odrobiną cierpliwości i psychologii, chociażby dlatego, aby przekazać klientom odpowiedni sposób i delikatnie złe wiadomości.

Możliwość komentowania jest wyłączona.